ParaBoy, votre ami syndicaliste

ACOD ParaBru

Sector ACOD Parastatalen Brussel

Het Team

ACOD ParaBru

De sector ParaBru van de ACOD groepeert alle aangeslotenen van de agenstchappen, kassen, centra, fondsen, instituten, bureaus, instellingen… die samen de Brusselse “parastatalen” vormen (zie luik Instellingen).

Contact met het secretariaat van de sector ACOD ParaBru :

Emile Jacqmainlaan 20 – 4de verdieping
1000 Brussel
Tel. 02 226 13 24
rokaya.salmi@cgspacod.be

Het team ACOD ParaBru

Het secretariaat en het permanent team

Voorzitter : Sebastian Vanhooren
Tel. 02 515 43 80
sebastian.vanhooren@rva.be
Vice-Voorzitter : Olivier Cornelis
Tel. 02 650 60 18
olivier.cornelis@ulb.ac.be
Gewestelijk secretaris : Pascale Vallois
Tel. 02 226 13 83
pascale.vallois@cgspacod.be
Gewestelijk secretaris : Violaine Deneys
Tel. 02 226 13 82
violaine.deneys@cgspacod.be

Het permanent team

ACOD Team

Ann Goethals, vaste afgevaardigde
Tel. 02 226 13 85
ann.goethals@acodcgsp.be
Didier Van Der Borght, vaste gemachtigde
Tel. 02 226 13 84
didier.vanderborght@cgspacod.be
Didier Forys, vaste afgevaardigde
Tél. 02 226 13 86
didier.forys@cgspacod.be

(Voor meer info : zie luik Instellingen)

Het uitvoerend comité en de interne technische comités

Het uitvoerend comité

Guillaume Jacomet (Actiris), Patrick Bastin (HVW), Ariane Boitel (RSZ), Olivier Cornelis (ULB – Vice-Voorzitter), Saskia Demia (RIZIV), Jean-Pierre Cornet (RIZIV), David Cullus (HZIV), Violaine Deneys (Gewestelijk secretaris), Caroline Dubuisson (FOD VS), Didier Forys (vaste afgevaardigde), Ann Goethals (vaste afgevaardigde), Mathieu Lagneau (FEDRIS), Christine Lambert (FPD), Pascale Vallois (Gewestelijk secretaris), Didier Van Der Borght (vaste gemachtigde), Sebastian Vanhooren (RVA), Hinde Youssouf (WBI), Serge Dhont (FPD), Olivier Creten (RJV), Serge De Rijck (RVA), Carine Verbestel (FAVV), Frédéric Bernier (FANC), Payam Rezapour (FEDASIL), Halima Amrani (AWEX), Serguei Bessonov (ONE), Line Delcoigne (Haven Brussel), Nordine El Yahiaoui (Leefmilieu Brussel), Patrick Giebens (Iriscare), Rosalie Kibassa Maliba (Bxl-Formation), Mourad Kourdoussi (IRISCARE), Buka Monali (HUB Brussel), Veronica Pezzuti (Perspective), Chaker Tahri (Parking Brussel), Eve Brasseur (WBI), Sophie Van de Velde (RSZ).

Het technisch comité van de federale instellingen binnen de sociale zekerheid

Voorzitter : Sebastian Vanhooren
Vice-Voorzitter : David Cullus
Secretaris FR : Catherine Haubruge
Secretaris NL : Dirk De Ganck

Het technische comité van de federale instellingen buiten de sociale zekerheid

Voorzitter : Carine Verbestel
Vice-Voorzitter : Caroline Dubuisson

Het technisch comité van de instellingen van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest en van de taalcommissies

Voorzitter : Amélie Beckers
Vice-Voorzitter : Ivan Verschueren

Het technische comité van de instellingen van “la Fédération Wallonie-Bruxelles”

Voorzitter : Hinde Youssouf

Vrouwencommissie

De Vrouwencommissie groepeert de vrouwelijke afgevaardigden binnen de sector en buigt zich over de vrouwenproblematiek.

Ondersteuning en link met Gewestelijke secretarissen en permanent team : Ann Goethals

Jongerencommissie

De Jongerencommissie groepeert de ‘jonge’ (< 35 jaar) afgevaardigden binnen de sector en buigt zich over de jongerenproblematiek

Ondersteuning en link met Gewestelijke secretarissen en permanent team : Ann Goethals

Werkgroep Communicatie

Deze werkgroep is samengesteld uit de afgevaardigdebn van de interne sectorcomités.
Ze heeft als missie de website te ontwikkelen en op langere temijn, het discussieplatform te zijn van de afgevaardigden binnen de sector.

Coördinatie : David Cullus
Ondersteuning en link met Gewestelijke secretarissen en permanent team : Didier Forys

Syndicale Vorming

De syndicale vorming heeft als doel de afgevaardigden richtlijnen en hulpmiddelen te verschaffen bij het uitoefenen van hun mandaat.

Coördinatie Nederlandstalige opleidingen : Ann Goethals
Coördinatie Franstalige opleidingen : Didier Forys